Aktualności

Komunikat dotyczący zmian w raportowaniu zdarzeń medycznych

Szanowni Państwo,

w związku z wejściem w życie z dniem 1 lipca 2021 r. obowiązku raportowania zdarzeń medycznych do Systemu Informacji Medycznej, o której mowa w Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 8 maja 2018 r. w sprawie rodzajów elektronicznej dokumentacji medycznej, Stowarzyszenie Świadczeniodawców wprowadza z dniem wejścia w życie nowej regulacji zalecenia dla członków Stowarzyszenia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

pdf Dokument do pobrania jako PDF

Czytaj dalej

Odpowiedź prezesa do spraw medycznych Centrali NFZ Bernarda Waśko dotycząca zasad funkcjonowania poradni żywieniowych w okresie epidemii

Szanowni Państwo,

W załączniku znajdziecie Państwo stanowisko Centrali NFZ z dnia 8 kwietnia 2020 r. przesłane do Prezesów towarzystw żywieniowych – PTŻK i Polspenu w sprawie  w sprawie aktualnego sposobu realizacji i rozliczania świadczeń w zakresie żywienia dojelitowego i pozajelitowego w warunkach domowych.

pdf Dokument do pobrania jako PDF

Czytaj dalej

Zalecenia postępowania w leczeniu żywieniowym – dojelitowym i pozajelitowym w warunkach domowych w czasie stanu epidemii SARS-CoV 2” opracowane wspólnie przez Polspen i PTŻK.

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do lektury „Zaleceń postępowania w leczeniu żywieniowym – dojelitowym i pozajelitowym w warunkach domowych w czasie stanu epidemii SARS-CoV 2” opracowanych wspólnie przez ekspertów Polskiego Towarzystwa Żywienia klinicznego oraz Polspenu reprezentujących największe ośrodki leczenia żywieniowego w Polsce. 

pdf Dokument do pobrania jako PDF

Czytaj dalej

Członkowie stowarzyszenia:

dolny pasek 11 2021

Zaloguj

fb iconLog in with Facebook
create an account